POLSKO OBUDŹ SIĘ

Klika poniższych zdań jest odpowiedzią na to co dzieje się w kraju, w Polsce! Przez wieki ludzie oddawali życie za trzy wartości: BÓG, HONOR, OJCZYZNA. Obecnie te wartości próbuje się za wszelką cenę zniszczyć! Należy jasno i stanowczo powiedzieć temu NIE!Tylko 5min:

Na wstępie zapraszam do refleksji. Czy zdarzyło Ci się usłyszeć ostatnio któreś ze słów: kłamstwo, oszustwo, łapówka, wyłudzenie, manipulacja, kradzież użyte względem osoby publicznej jaką jest polityk? Czy jesteś świadom, że te słowa tak często padają, że już straciły swoją wartość i nie dziwią już nikogo? Czy jesteś w pełni świadom, że w normalnie funkcjonującym państwie jeśli któreś z powyższych słów odniosłoby się do działań polityka i nie byłoby odpowiednich, kategorycznych i natychmiastowych kroków w celu wyjaśnienia tego to ludzie wyszliby na ulicę? Politycy mają reprezentować wspólne interesy społeczeństwa, a ich pensje pochodzą bezpośrednio od podatników.
Czy wiesz, że obecnie główne media są środkiem manipulacji na skalę niespotykaną wcześniej? Są narzędziem wykorzystywanym do osiągnięcia określonego celu.
Co zatem można zrobić? Najlepiej zacząć od uświadomienia sobie tych wszystkich paradoksów jakie nas otaczają a później przejść do działania.

 

Około 30min:

WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Bierz udział w wyborach i referendach, nie możesz być bierny w to co się dzieje!

 

Ponad godzinę:

https://www.youtube.com/watch?v=xbuiF6abVQI

https://www.youtube.com/watch?v=TZHPjcTRUNA&t=15
Wydarzenie bez precedensu, nigdy nie nagłośnione. Proszę oglądnąć od początku do końca!


Kilka dni:

Gdy już zaczną cię boleć oczy od oglądania filmików na youtube i przeglądaniu informacji na facebooku, gdzie są bardzo szybko rozpowszechniane zachęcam do przeczytania kilku książek. Z pewnością warto uzupełnić wiedzę z okresu lat 80-tych do chwili obecnej. Warto także sięgnąć do literatury opisującej bardziej odległą historię Polski i na niej się uczyć by w przyszłości nie popełniano tych samych błędów.

Gdzie możesz znaleźć wartościowe informacje:

http://www.sumlinski.pl/ksiazki

https://www.youtube.com/user/podziemnaTV

http://www.zelaznalogika.net

http://wolna-polska.pl

Mam nadzieję, że po zapoznaniu się z powyższymi materiałami doznacie tego samego szoku, który każdy normalny człowiek powinien doznać.
Bądź świadomy! 
Przekonanie choćby jednej osoby, aby zainteresowała się tym co się dzieje naokoło będzie sukcesem. Mam nadzieję, że inicjatywa będzie postrzegana jako patriotyczna i idea uświadamiania rodaków będzie się szerzyć! Powiedz rodzinie, znajomym i przyjaciołom o tym co się dzieje w Polsce i o tym co można z tym zrobić!
Pozdrawiam


Polsko obudź się!